Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas

Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas švedų, norvegų ir danų kalbomis

Ruošiame įmonės pristatymo medžiagą, produktų brošiūras, naudojimosi, montavimo, diegimo ar kitas instrukcijas švedų, norvegų bei danų kalbomis. Pritaikome jas spausdinimui ir internetiniam platinimui.

Turint unikalias brošiūras ir jas naudojant internetiniame marketinge, privalumas yra ne tik informacijos patogus pateikimas vartotojui, bet ir papildomi taškai siekiant aukštesnių pozicijų tiek natūralioje, tiek mokamose paieškose.

Ruošiant brošiūras svarbu žinoti, kad:

 

  • Norint pritraukti potencialių klientų reikia tiksliai nurodyti kokią naudą jiems suteiksite. Dėl to geriau mažiau informacijos skirti aprašant Jūsų įmonę, jos istoriją, pasiekimus. Geriau  susitelkti į tai ką gaus klientai įsigiję Jūsų siūlomą produktą ar paslaugą.

 

  • Skandinavai vertina paprastumą. Tekstas turėtų būti tiek lengvai skaitomas, tiek suvokiamas – svarbu struktūrinis išdėstymas, šrifto „skaitomumas” ir spalva, informacijos grupavimas. Brošiūros gali būti įvairių dydžių ir formatų, tai apgalvojus reikia parinkti tinkamą dizainą.

 

  • Brošiūrose naudoti geros kokybės ir prasmingas nuotraukas, iliustracijas ir brėžinius. Profesionali vaizdinė informacija tik dar labiau sudomins potencialius klientus.

 

  • Ruošiant brošiūras užsienio kalbomis labai svarbu, kad vertimai būtų tikslūs. Geriausia, jeigu tekstus išverstų ar bent redaguotų gimtakalbiai vertėjai, šiek tiek didesnės pradinės išlaidos labai greitai atsiperka. Panaudojus netinkamą terminologiją bus prarasti klientai.

 

  • Tvarkingai nurodyti įmonės ir kontaktinę informaciją - pavadinimas, logotipas, kontaktiniai telefonai ir el. pašto adresai, internetinė svetainė, socialinių tinklų nuorodos ir t.t.

 

 

Brošiūroms, ruošiamoms spaudai, ypatingai svarbu aukštos rezoliucijos nuotraukos, tačiau jei tos pačios brošiūros bus naudojamos ir internete, reikėtų prasmingai pavadinti rinkmeną, papildomai apdoroti tiek nuotraukas, tiek paties dokumento išdėstymą – sumažinti rinkmenos dydį ir padaryti, kad būtų galima patogiau skaityti brošiūrą kompiuterio ekrane.

 

Brosiuros

Kontaktai

Kontaktai

Adresas:  Savanorių 192-416,

Kaunas, LT - 44151

Tel:  +37061536926

El-paštas:  [email protected]

Registracijos kodas:  302550259

PVM kodas:  LT100005687619

Mes socialiniuose tinkluose

Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
 
Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
Brosiuros
Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
Brosiuros
Instrukcijų ir brošiūrų ruošimas
 
Brosiuros