internetiniu svetainiu kurimas

Internetinių svetainių kūrimas skandinavų kalbomis

Kuriame internetines svetaines švedų, norvegų ir danų kalbomis.  Svetainės yra prisitaikančias (responsive" tipo) prie įvairių įrenginių (telefono, planšetės, įprasto monitoriaus).

Turint greitai ir lengvai modifikuojamą svetainę, galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų tiek reklamoje, tiek ir pardavimuose.

 

 Kada reikia naujos svetainės:

 

 1. Svetainė yra ne „responsive" -  esama svetainė nepritaikyta naudotis mobiliaisiais įrenginiais. Prarandama rinkos dalis, nes nedalyvaujama natūralioje paieškoje.

 

 2. Prasta svetainės struktūra -  esama struktūra kelia problemų reklamuojant ir optimizuojant natūraliai paieškai, vartotojams sudėtinga orientuotis svetainėje. Paprastai tokiais atvejais analitikoje stebimas pakankamai aukštas atmetimo rodiklis (bounce rate).

 

 3. Ribotos techninės galimybės -  yra arba neįmanoma, ar lėta ir/ar labai brangu atlikti reikalingus pakeitimus svetainėje.

 

 Svetainė iš pagrindų turėtų būti atnaujinama maždaug kas 5 metai.

 

Nereikia per daug susikoncentruoti į mobilius įrenginius -  dizainas, sukurtas pirmiausiai orientuojantis į mobiliuosius įrenginius,  gali būti  netinkamas vartotojams, dirbantiems iš įprastinių kompiuterių (pvz. jei Jūsų tikslinė auditorija yra buhalteriai).

 

Internetinė sveitainė

Kontaktai

Kontaktai

Adresas:  Savanorių 192-416,

Kaunas, LT - 44151

Tel:  +37061536926

El-paštas:  [email protected]

Registracijos kodas:  302550259

PVM kodas:  LT100005687619

Mes socialiniuose tinkluose

 
internetiniu svetainiu kurimas
Internetinė sveitainė
internetiniu svetainiu kurimas
Internetinė sveitainė
internetiniu svetainiu kurimas
Internetinė sveitainė