mokama reklama

Reklaminės kampanijos Skandinavijos rinkose

Sukursime reklamines Google Adwords ir Facebook kampanijas švedų, norvegų ar danų kalbomis, analizuosime ir optimizuosime jas pardavimų gerinimui.

Mokama reklama internete yra greita, paprastai koreguojama. Visa tai yra efektyviausias būdas pasiekti tikslinę auditoriją. Tai yra ko gero greičiausias  metodas pranešti apie save potencialiam pirkėjui pasirodant paieškos puslapiuose.

 

 Populiariausi internetinės mokamos reklamos metodai:

 

Google Adwords - „online" reklamos tipas, mokama už reklamos parodymus naršyklėmis ir kitomis aplikacijomis besinaudojantiems interneto vartotojams.

 

 Pats paprasčiausias pavyzdys - vartotojas ieško informacijos įvesdamas tam tikrus paieškos žodžius Google paieškos sistemoje. Dalis atsakymų į jo užklausas Google paieškos puslapyje yra  Adwords tipo reklama, kuri užima pirmąsias pozicijas. Kitas populiarūs būdas yra reklaminių skydelių ir video rodymas internetinėse svetainėse, Youtube, Gmail sistemoje. Paprastai naudojamas ne vienas reklamos pateikimo metodas, pradėti paprastai geriausia nuo paprastos tekstinės paieškos, bent jau B2B atveju.

 

 Facebook - populiarūs būdas pasiekti potencialius vartotojus yra reklama Facebook socialiniame tinkle. Yra galimybė selektyviai rodyti reklamas pagal amžių, lytį, geolokaciją. Labiau tinka B2C produktams.

 

 Produkto ar paslaugos sudėtingumas ir pardavimo modelis parodo kaip  geriausia talpinti reklamą  internete ir koks yra jos tikslas:

 

 Tikslų pavyzdžiai:

 

 1) B2C - paprastas produktas

Verslas parduoda namų vartotojui; prekė ar paslauga yra nesudėtinga.

Siekiama, kad svetainės lankytojas nusipirktų  produktą ar paslaugą savarankiškai pvz. Jūsų elektroninėje parduotuvėje.

Pvz. smulkios buitinės technikos, bilietų pirkimas.

 

2)  B2C - sudėtingas produktas

Verslas parduoda namų vartotojui; prekė ar paslauga yra sudėtinga.

Siekiama, kad svetainės lankytojas paskambintų ar atsiųstų savo kontaktus Jūsų pardavimų vadybininkui. Toliau pardavimų procesas vyksta bendraujat tiesiogiai.

Pvz. nekilnojamo turto pardavimai.

 

3) B2B - sudėtingas produktas

Verslas parduoda kitam verslui; prekė ar paslauga yra sudėtinga, pardavimo procesas ilgas

Siekiama, kad svetainės lankytojas paskambintų ar atsiųstų savo kontaktus Jūsų pardavimų vadybininkui. Toliau pardavimų procesas (kaip ir pvz. Nr2.) vyksta bendraujant tiesiogiai.

Pvz. inžineriniai projektai, didelės vertės technikos įsigijimas.

 

Kontaktai

Kontaktai

Adresas:  Savanorių 192-416,

Kaunas, LT - 44151

Tel:  +37061536926

El-paštas:  [email protected]

Registracijos kodas:  302550259

PVM kodas:  LT100005687619

Mes socialiniuose tinkluose

 
mokama reklama
mokama reklama
mokama reklama